יקב מיקה

למיקה יש יקב משפחתי חדש, בדרום רמת הגולן. אני לא מבין ביין (בשבילי וודקה רוברטו קוואלי בלבד); אבל אני רואה שהיינות של מיקה נחשבים ומפתיעים מאוד. את הכל הם עושים יחד, בחיבור קסום בין עסק למשפחה לאהבת האדמה ואיכות ברמה אמנותית. תעקבו אחרי מיקה ותראו בעצמכם.
בקיצור, מיקה התקשרה אליי יום אחד ואמרה שיש לה לוגו. בדרך כלל כשלקוחות אומרים שיש להם לוגו אני שולח אותם לחפש בונה אתרים, כי כמעצב אני מאוד שיפוטי כלפי לוגואים, ואני לא אוהב לעבוד עם לוגואים גרועים. אבל הלוגו של מיקה הוא ברמה אחרת, ועיצב אותו דוב קרול. אז אמרתי כן, בואי נתחיל. והתחלנו.
אספנו גם תמונות אווירה (שצילמה אלומה משולמי), תמונות מוצרים וגם תמונות ביתיות, והכל מושלם ויפה מאוד. כל מה שנשאר לי לעשות הוא לא להפריע.
אני אוהב פרויקטים כאלה, שבהם אני צריך רק לא להפריע. זה אמנם לא הרבה ׳עיצוב׳, כלומר אני לא ממציא דימויים ויוצר אותם ואין אחר כך עסק עם לוגו שהוא גם שלי. אבל אני כן עובד קשה, לפעמים מאוד, כדי לסדר את הכל ככה שכל חלק יקבל בדיוק את המקום שלו, ככה שאף אחד לא יפריע לשני – ושאני לא אפריע לשום דבר. זה קצת כמו לאצור תערוכה, אני חושב.
לפעמים אנשים חושבים שעיצוב זה להכניס את החותם שלך. לחדש משהו משלך. להכניס את האג׳נדה שלך. אני לא חושב ככה. אני חושב שעיצוב הוא פתרון של בעיה: לפעמים הפתרון הזה דורש המצאה ולפעמים לא, לפעמים הוא דורש סגנון כזה ולפעמים אחר. כאן הפתרון דרש בעיקר אוצרוּת טובה. וזה מה שעשיתי.
אז אצרנו את האתר של מיקה, עם חנות שאפשר להזמין בה את היינות המופלאים, מערכת הזמנות לאירוח ביקב, ביצועים טובים וכל מה שאתר צריך.

והנה כמה עבודות דומות: